Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  wykładanie towaru - Sosnowiec

March 9, 2020 11:52 - Dam pracę - SOSNOWIEC
Szczegóły ogłoszenia
Stanowisko: Wykładanie Towaru- SOSNOWIEC

Skrócony opis stanowiska: FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Zakres obowiązków: Pilnie szukam 2 chłopaków do wykładania towaru w Sosnowcu ulica Długosza ( hala handlowa ) na dziale nabiał.

Praca w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku , czasem w sobotę.

Wymagania: Wymagana aktualna książeczka SANEPIDU.
ukończone 18 lat

Oferujemy: Praca od zaraz.

Stawka 19 zł brutto za 1 godzinę.

Wypłacamy tygodniówki - co tydzień wypłata.

Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 790-790-668

proszę dzwonić. 9-15

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*oferta pracy tymczasowe

Miasto: SOSNOWIEC
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu