Test osobowości - PERSO.IN

August 15, 2022 13:31 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kwestionariusz PERSO.IN® pozwala odkryć różnice między ludźmi. Wypełnienie testu skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości badanego. Po badaniu otrzymuje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Praca daje dużą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Poznanie osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które ma 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenia, stosunku do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Kompletny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi zagrożeniami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię podbudowywać, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Służą one dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na podstawie szeroko stosowanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.