Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Jak spodnie Levis to tylko na Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 24, 2021 19:14 - Moda i uroda - Modlniczka
319.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super Sklep to internetowy sklep oferujący tylko ubrania i obuwie znanych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, zatem dosłownie zachwycą nawet najbardziej wyrafinowane osoby. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep dzieli się na 5 głównych oddziałów przedstawiających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje styl związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Każdy ze działów oferuje w swoim asortymencie wiele dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie chociaż trochę zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.