CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Sosnowca i okolicy

Jak spodnie Levis to tylko na Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2018 07:02 - Moda i uroda - Modlniczka

319.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super Sklep to internetowy sklep oferujący tylko ubrania i obuwie znanych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, zatem dosłownie zachwycą nawet najbardziej wyrafinowane osoby. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep dzieli się na 5 głównych oddziałów przedstawiających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje styl związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Każdy ze działów oferuje w swoim asortymencie wiele dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest w takim razie chociaż trochę zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!
90773
Ogłoszeń
102
Miast
3981
Użytkowników
901
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.