CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Sosnowca i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:29 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy fachowe usługi rolnicze jak i zarządzamy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie produkowane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów tudzież wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w obrębie przewozu postaci bądź rzeczy pojazdami, które są upamiętnione na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi względnie rzeczy na pole innego kraju ewentualnie sprowadzanie spoza granicy do Krajowy.
102778
Ogłoszeń
102
Miast
4529
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.